Jdi na obsah Jdi na menu
 

O nás

Vážení přátelé sportu a zdravého životního stylu,
jsme rádi, že Vám můžeme  představit profesionální fitness-wellness centrum FWC  s přátelskou atmosférou, nacházející se ve Šternberku na adrese Nádražní 2481/47( 2.podlaží bývalé budovy Chronotechna) 

Našim posláním je, vytvořit Vám kvalitní zázemí pro realizaci mnoha forem cvičení a spojit jej i s kvalitním odpočinkem, které určitě nabídne náš "wellness koutek" (solárium, masáže) a originální sport bar.

V čele celého FWC je dobře vybavená posilovna s velkým potenciálem pro muže i ženy.  V řadách personálu se na Vás těší zkušená trenérka, vícemistrině ČR v bodyfitness, která Vám vytvoří funkční tréninkový plán včetně výživového poradenství.

Význam posilování, cvičení, odpočinku a zábavy nemusíme zdůrazňovat. Obojí k sobě svým způsobem patří. Člověk může tvrdě dřít, vyplavit endorfiny, mít dobrý pocit z vykonané práce a pak se i náležitě odměnit. Celé tělo i mysl pak funguje mnohem lépe a celé to vnáší pozitivní náboj do našeho života. Tohle vše Vám chceme nabídnout v rámci našeho podniku. 

 

Výhody posilování

·         Možnost zahájit cvičení na jakékoliv úrovni
 
·         Možnost individuálního cvičebního plánu
 
·         Volba vlastního tempa
 
·         Možnost cvičit celoročně
 
·         Nezávislost na tréninkových partnerech
 
·         Variabilita výsledků cvičení
 
·         Využití ve sportu i všedním životě
 
·         Nejlepší prevence bolesti zad a mnoha civilizačních chorob

Proč zrovna Fitness Club Šternberk?

- nové, dobře vybavené FWC s kvalitním zázemím a v dobré lokalitě

- kvalitní posilovna pro muže i ženy

- osobní Fitness trenér

- prostor pro kolektivní cvičení pro všechny skupiny

- 2 sály s využitím pro kolektivní cvičení i pro tréninky boxu a mnoha forem bojových sportů

- welness místnost- masáže,kosmetika, kvalitní solária

- ALCATRAZ beer club - originální provedení, naše pivo Sternberg, TV projekce, sportovní přenosy, kulečník, šipky, fotbálek.

Věrnostní program pro stálé zákazníky

 

IRON KIDS

... POHYB DĚTEM

 Protože pohyb je pro člověka důležitý v každém věku, přinášíme Vám a Vašim dětem skvělou možnost pro aktivní trávení volného času.

Našim posláním je, naučit děti cvičit a mít sport rády. Budeme ke cvičení používat vlastní tělo, balanční pomůcky, kettlebell. Metodika tréninků je sestavena s ohledem na věk a výkonnost dětí. 

Chceme vychovávat děti ke zdravému způsobu života. Protože z aktivních dětí vyrostou aktivní dospělí a to je důležitou devizou do budoucna. 

Rádi Vás v našem klubu přivítáme.

Ida Tvarůžková, maminka dvou dětí a fitness trenérka :)