Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tae-bo+ posilování

4. 9. 2013

 

taebo0.jpg width=taebo11.jpgtaebo22.jpg

 

TAE-BO+POSILOVÁNÍ

dynamické cvičení-komplexní trénink celého těla-trénujeme
vytrvalost i svalovou sílu, žádné choerografie, cvičit může
každý!
Po pravidelném cvičení dochází ke zlepšení kondice a zpevněné
celého těla
Cílená technika cvičení tvaruje břišní a zádové svalstvo a
tím se stabilizuje vaše páteř

TAE-BO je zážitek, legrace, odreagování se..:-)

hezký den a spoustu nadšených cvičenců :-)

 

 

LEKCE TAE-BO+POSILOVÁNÍ

Lekce tae-bo trvá 60 minut. Začíná rozehřátím a protažením. Následuje hlavní část, v níž se vyučují a procvičují jednotlivé techniky kopů a úderů a jejich kombinace. Jedná se o intenzivní cvičení, při kterém procvičujete celé tělo. Důraz je kladen na kvalitu nikoli kvantitu. Pokud tedy nestíháte instruktorovo tempo, nic se neděje. Mottem tae ba je "zvítěz sám nad sebou, neporovnávej se s druhými".

 

 

KOMU JE URČENO

Tae-bo může cvičit každý bez rozdílu věku, pohlaví a dokonce i kondice. Jen v případě, že trpíte zdravotními potížemi, raději se o cvičení poraďte s lékařem. Podobná rada se bude hodit i těhotným ženám. Tae-bo je vhodné také pro ty, které neláká aerobic kvůli svým složitým choreografiím. Tae-bo totiž žádné komplikované choreografie neobsahuje, učíte se pracovat s vlastním tělem.  

 

 

NA CO JE DOBRÉ

Techniky, které se v tae-bo objevují, jsou vybírány tak, aby zpevnily hluboko uložené svaly kořenových kloubů a svaly podporující správné držení těla. Důraz je kladen na svalstvo hýždí a na stabilní postavení pánve. Procvičují se také svaly trupu a břicha. Tae-bo tvaruje tělo, zpevňuje svaly a zvyšuje celkovou fyzickou kondici.


Těší na vás
Maruška
mariah@email.cz
tel. 724 044 175

 

Cvičit bude Maruška Flejberková každou středu od 18 hodin

tel. +420 724 044 175